Loga UE

/ Podwykonawcy

Monitoring Podwykonawców - Stan na dzień 20.03.2020 r. 

L.p. data zgłoszenia pełna nazwa podmiotu adres zakres umowy (skrótowo)
1   2 3 4
1 03.06.2019 IMPRESSION Sp. z o.o. ul. Fabiarska 31, 02-862 Warszawa roboty- wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki meneralno- cementowo- emulsyjnej MCE
2 28.08.2019 Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o. ul. 1905 Roku 47 lok. 4, 26-600 Radom roboty- wykonanie warstw konstrukcji drogowych 
3 30.08.2019 Frezdrog Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł Gutkowo 54E, 11-041 Olsztyn roboty- wykonanie frezowania nawierzchni
4 03.09.2019 ZD TRANSPORT Sp. z o.o., Sp. k Tłuszcze 05-240, ul. Zaściankowa 1a roboty związane z pracami rozbiórkowymi 
5 06.09.2019 Novum Sp. z o.o., Sp. k.  ul. Bolesława Chrobrego 1, 12-100 Szczytno roboty- wykonanie placów zabadaw wraz z miejscami piknikowymi
6 19.09.2019 AST Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 32, 96-115 Nowy Kawęczyn montaż przepustów prefabrykowanych 
7 09.10.2019 FRANKI POLSKA Sp. z o.o. ul. Jasnogórska 44, 31-358 Kraków wykonanie posadowienia obiektów mostowych
14.11.2019
8 16.10.2019 Usługi Transportowe Krzysztof Walencik  ul. Lidzbarska 22/34 09-300 Żuromin montaż przepustów z blachy falistej
26.11.2019
9 17.10.2019 Rejonowy Związek Spółek Wodnych Zajazd 6 09-100 Płońsk przebudowa sieci melioracyjnych
19.12.2019
10 18.10.2019 ZAKŁAD USŁUG BUDOWNICTWA WODNEGO ZBIGNIEW NAZAR  Żabiny 3 13-220 Rybno budowa kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej, przyłącza gazowego oraz przyłącza na olej
05.12.2019
11 21.10.2019 USŁUGI BUDOWLANE MIROSŁAW SITKOWSKI Strzegocin 117 06-150 Świercze roboty ziemne przy obiektach mostowych
03.12.2019
12 24.10.2019 WB Instal Sp. z o.o. Sp.k. Aleje Jerozolimskie 85/21 02-001 Warszawa wykonanie robót ziemnych (wykopy) przy obiektach mostowych, wykonanie wymiany gruntu (zasypanie + zagęszczenie) oraz wykonanie dróg technologicznych
13 24.10.2019 BAU-KERRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Miodowa 20/13 00-246 Warszawa budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w ciągu głównym
14 24.10.2019 HENRYK PACZKA "DRENBUD" ZAKŁAD USŁUG MELIORACYJNYCH I KANALIZACYJNYCH ul. Jasne Błonie 3 61-602 Poznań budowa kanalizacji deszczowej i urządzeń oczyszczających 
15 28.10.2019 ZAKŁAD ROBÓT INŻYNIERYJNYCH HENRYK CHROBOK I HUBERT CHROBOK SPÓŁKA JAWNA ul. Gościnna 101 43-220 Bojszowy Nowe zabezpieczenie wykopów - ścianek szczelnych przy obiektach mostowych
16 02.12.2019 PRO-GEN Sp. z o.o. ul. Gorlicka 54A lok. 5 51-314 Wrocław wykonanie robót ogólnobudowlanych przy obiektach mostowych
17 03.12.2019 USŁUGI BUDOWLANE TOMASZ GOZDUR Kijanka 7 27-312 Chotcza wykonanie robót ogólnobudowlanych przy obiektach mostowych
18 11.12.2019 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE STANISŁAW SŁOMIANY ul. Kasztelańska 12 58-150 Strzegom wykonanie robót ogólnobudowlanych przy obiektach mostowych
19 07.01.2020 "COBI" Jakub Wieprzkowicz (dalszy podwykonawca AST Sp. z o.o.) 96-116 Dębowa Góra 40 wykonanie przepustów prefabrykowanych
20 13.01.2020 Przedsiębiorstwo "MIK" Roboty ziemne i drogowe Sp. z o.o. Kossobudy 7 09-140 Raciąż remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych
21 23.01.2020 Z.U.H. "KOPTRANS" Witold Piętka ul. Mazowiecka 9A 06-400 Ciechanów remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych
22 07.02.2020 USŁUGI TRANSPORTOWE I HANDEL ZDZISŁAW DĄBROWSKI ul. Żytnia 10 05-240 Tłuszcz budowa przepustów rurowych
23 19.02.2020 B2 Sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 18 02-092 Warszawa wytworzenie, dostawa i montaż łożysk
24 04.03.2020 MD TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Zapłocie 40A/1 02-970 Warszawa wykonanie zieleni drogowej
25 11.03.2020 KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. ul. Fryderyka Chopina 96 43-600 Jaworzno dostawa i montaż modułowych urządzeń dylatacyjnych
26 16.03.2020 PRO-TEL Łukasz Rogiński ul. Męczenników 7/16 13-200 Działdowo przebudowa kolizji teletechnicznych

Monitoring  Dostawców - Stan na dzień 20.03.2020 r.

L.p. data zgłoszenia pełna nazwa podmiotu adres zakres umowy (skrótowo)
1   2 3 4
1 21.01.2019 Brentzal Otto Haupstrasse 61, 67693 Fischbach, Niemcy dostawa dybli i kotew
2 21.01.2019 Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe Kamil Janusz Ciupiński ul. Jerzego Burskiego 2, 10-691 Olsztyn dostawa krzeseł i wieszaków
3 01.02.2019 BHP Master Cezary Bielawski ul. Brzoza 10, 98-350  Biała dostawa materiałów BHP
4 01.02.2019 3D Krzysztof Gobiszewski ul. Piastowska 13, 15-207 Białystok dostawa tabliczek przydrzwiowych 
5 01.02.2019 Morele.net.Sp.zo.o. ul. Fabryczna 20a, 31+553 Kraków dostawa sprzętu AGD
6 08.02.2019 MOTIP DUPLI Polska Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20, 55-080 Kąty Wrocławsksie sprzedaż i dostawa markera geodezyjnego 
7 22.02.2019 "TRANS-ŻWIR" Jan Kitowicz ul. Suwalska 6a, Gajewo, 11-500 Giżycko dostawa kruszyw
8 21.03.2019 MAG Dystrybucja Sp. z o.o., Sp. k ul. Sprzętowa 2, 10-467 Olsztyn dostawa wody 
9 21.03.2019 Lyreco Polska S.A. ul. Sokołowska 33, 05-806 Sokołów dostawa materiałów biurowych 
10 22.03.2019 PAWLAK Ewa Pawlak Raków 49, 09-541 Pacyna dostawa gruzu betnowego 
11 22.02.2019 Getfresh Sp z o.o. ul. Łopuszańska 38B, 02-232 Warszawa dostawa wody 
12 11.01.2019 Mebway Kami Gładzicki ul. Fabryczna 2 lok 3.5, 20-301 Lublin dostawa mebli
29.03.2019
13 29.03.2019 Hantol Servis Robert Babicz Dreglin 40, 06-450 Glinojeck dostawa posiłków regeneracyjnych 
14 18.06.2019 Cemetowa Warta S.A. Trębaczew, ul. Przemysłowa 17, 98-355 Działoszyn dostawa cementu
20.11.2019 dostawy cementu
27.11.2019 dostawy cementu
15 03.07.2019 Stone Sp. z o.o. Sp. k.  ul. Gen Józefa Dwernickiego 12, 87-100 Toruń dostawa materiałów
Aneks nr 1- sposób rozliczenia i dzierżawa części działki 
16 14.08.2019 Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. ul. Betonowa2, 88-300 Mogilno dostawa przepustów skrzynkowych żelbetowych
17 17.09.2019 Continental Road Spółka Jawna K. Majewski, K. Majewska ul. Zagórze, 2/29, 61-112 Poznań dostawa spoiwa do osuszania
18 30.09.2019 Regnars Sp. z o.o. ul. Ceglana 7, 65-211 Zielona Góra dostawa kruszywa łamanego
19 01.10.2019 Exoil Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. ul. Okszowska 27, 22-100 Chełm dostawa paliwa
20 02.10.2019 BUDER GA Sp. z o.o. ul. Puławska 182, 02-670 Warszawa dostawa spoiwa do osuszania
21 18.10.2019 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ALSYBET Sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 13 13-305 Kurzętnik dostawy studni betonowych i wylotów betonowych
22 21.10.2019 ViaCon Polska Sp. z o.o., ViaCon Sp. z o.o., ViaCon Construction Sp. z o.o. ul. Przemysłaowa 6 64-130 Rydzyna dostawy przepustów stalowych oraz rur przepustowych HDPE
07.02.2020 dostawy przepustów rurowych PEHD
23 22.10.2019 GRAVBUD Sp. z o.o. ul. Kutnowska 84c/14 09-500 Gostynin dostawy piasku nasypowego oraz pospółki
24 23.10.2019 ARTMAR Sp. z o.o. ul. W. Witosa 19 09-100 Siedlin dostawy piasku nasypowego 
25 24.10.2019 STAWBUD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Szwedzkiej 3 09-140 Raciąż dostawa betonu
03.12.2019 dostawa betonu towarowego (dalszy dostawca Franki Polska)
27 19.11.2019 THYSSENKRUPP MATERIALS POLAND SA ul. Grudziądzka 159 87-100 Toruń dostawa stali zbrojeniowej
21.11.2019
09.12.2019
28 21.11.2019 Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "Gralbet" Sp. z o.o. Gralewo Stacja 194 13-214 Uzdowo dostawa belek mostowych typu T
29 28.11.2019 Bruk-Bet Sp. z o.o. Nieciecza 199 33-240 Żabno dostawy wpustów betonowych
30 03.12.2019 Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych PREFABUD  ul. Piaski Zamiejskie 255 08-110 Siedlce wykonanie wraz z dostawą koszy zbrojeniowych (dalszy dostawca FRANKI Polska)
31 03.12.2019 Nowakowski Wiesław Towarzystwo Gospodarcze STALER ul. Ustronie 53 87-300 Brodnica wykonanie wraz z dostawą koszy zbrojeniowych (dalszy dostawca FRANKI Polska)
32 05.12.2019 Mineral Polska Sp. z o.o. ul. Wesoła 12 58-379 Czarny Bór dostawca grysu granitowego
33 11.12.2019 KONVERS Sp. z o.o. Plac Czerwca 1976 nr 7 02-495 Warszawa dostawca geosyntetyków GEONIA DM-5, DM-15
34 16.12.2019 KACZMAREK MALEWO SPÓŁKA JAWNA Malewo 1 63-800 Gostyń dostawca rur, kształtek i studni z tworzyw sztucznych
35 17.12.2019 ZD TRANSPORT Sp. z o.o. Sp.k. ul. Zaściankowa 1A 05-240 Tłuszcz dostawca przekruszu betonowego
36 28.01.2020 NEPTUN Sp. z o.o. ul. Metalurgiczna 1C 20-234 Lublin dostawca zbiorników betonowych, rur PEHD, PCV, PP oraz kształtek i armatury
37 12.02.2020 WB INSTAL Sp. z o.o. Sp.k. Al. Jerozolimskie 85/21 02-001 Warszawa dostawca gruzu betonowego
38 21.02.2020 FIRMA RESZKA SZYMON, AGNIESZKA I WOJCIECH RESZKA S.C. ul. Rokicińska 28 97-225 Ujazd dostawca galanterii betonowej
39 26.02.2020 CHRYSO POLSKA Sp. z o.o. Al. Niepodległości 18 02-653 Warszawa dostawca domieszek do produkcji betonu
40 10.03.2020 OPTEM Sp. z o.o. ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 12 80-108 Gdańsk dostawca murów oporowych z gruntu zbrojonego

Monitoring Usługodawców i dalszych usługodawców- Stan na dzień 20.03.2020 r.

L.p. data zgłoszenia pełna nazwa podmiotu adres zakres umowy (skrótowo) kategoria podmiotu

- podwykonawca robót budowlanych
- usługodawca
- dostawca
- dalszy podwykonawca robót budowlanych
- dalszy usługodawca
- dalszy dostawca
1   2 3 4 5
1 22.02.2018 Biuro Projektowo - Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt - Warszawa Sp. z o.o. 03-612 Warszawa, ul. Koniczynowa nr 11 Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie proj. Budowlanego, wykonawczego i towarzyszących dokumentów wykonawcy oraz świadczenie usługi nadzoru autorskiego usługodawca
15.03.2018 Porozumienie w sprawie dodatkowych usług i dodatkowego wynagrodzenia za podjęcie działań aby doprowadzić do wszczęcia procedury ZRID w terminie aktualnie obowiązującej Decyzji Środowiskowej
19.06.2018 Aneks nr 1- dodatkowe usługi związane z podjęciem działań aby doprowadzić do wszczęcia procedury ZRID w terminie obowiązującej Decyzji Środowiskowej
21.09.2018 Aneks nr 2- optymalizacji rozwiązań środowiskowych 
2 15.03.2018 Daniel Maranda Pracownia Analiz Środowiskowych Asanga  04-211 Warszawa, ul.Osada Ojców 38 opracowanie wstępnego części przyrodniczej raportu, opracowanie części przyrodniczej dalszy usługodawca
3 18.04.2018 MILMOST Biuro Projektowo-Konsultingowe Marta Milewska 05-870 Błonie, ul. Armii Krajowej nr 2 lok. 5 dokumentacja wodnoprawna dla obiektu MS/PZSp-61.8, MS/PZSp-61.8b, MS/PZSp-61.8b nad rzeką Raciążnicą dalszy usługodawca
4 27.04.2018 ARCHI5 Warszawa Sp. z o.o.  02-057 Warszawa, ul. Filtrowa nr 68 lok. 13 Wykonanie dokumentacji projektowej budynków MOP "Dłużniewo" i MOP "Ćwiklinek"  dalszy usługodawca
5 27.04.2018 Malinowski sp. z o.o. z siedzibą w Majdanie 05-462 Wiązowana ul. Piękna 75 Najem działki pod plac składowy, magazyn oraz utworzenie na nim zaplecza budowy. usługodawca
08.06.2018 aneks nr 1- ujednolicenie treści paragrafu 7 umowy
6 07.05.2018 Geoekspress Olsztynek Sp. z o.o. 11-015 Olsztynek, ul. Szkolna 16 lok 37 Wykonanie kompleksowej dokumentacji geodezyjnej  dalszy usługodawca
07.05.2018 przygotowanie kompletnej dokumentacji geodezyjno-kartograficznej 
19.10.2018 rozszerzenie przedmiotu umowy o dodatkowe prace
7 15.06.2018 Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska Geotech Sp. z o.o. 35-317 Rzeszów, ul. Budziwojska 79 wykonanie dokumentacji wraz z pełnienie nadzoru autorskiego  dalszy usługodawca
18.07.2018 aneks nr 1- zmiana numeracji ustępów
8 08.06.2018 AGROTRANSPORT POLSKA  MATEUSZ WOCHEŃ Dolan 34A, 97-400 Bełchatów transport materiałów usługodawca
03.07.2018 transport materiałów
9 08.06.2018 F.H.U.ADGAM ul. Głowackiego 11, 05-307 Dobre transport materiałów usługodawca
05.07.2018 transport materiałów
10 08.06.2018 P.H.U.Eurotrnas Sp. z o.o. ul. Taśmowa 3, 02-677 Warszawa transport materiałów usługodawca
11 08.06.2018 MADURA Gierasińska Anna Kowala Kolonia 12B, 26+624 Kowala transport materiałów usługodawca
12 03.07.2018 SOPHUS sp. z o.o. ul. Huculska 440, 42-200 Częstochowa usługa monitoringu wizyjnego zaplecza  usługodawca
13 03.07.2018 "M.M" Transport- Handel Marnderski Marcin ul. 11 Listopada 1A, 13-200 Działdowo transport materiałów usługodawca
02.07.2019 transport materiałów
06.09.2019
14 03.07.2018 FHU Kacper Małgorzata Kacperkiewicz ul. Rąbieńska 6, 98-321 Żabia Wola transport materiałów usługodawca
15 05.07.2018 Stanisław Ciborowski Transport Kruszywa Napiórki Butne 2, 06-225 Rzewnie transport materiałów usługodawca
16 05.07.2018 Krzysztof Czaplicki Usługi Transportowe  ul. Makowska 108, 06-300 Przasnysz transport materiałów usługodawca
17 05.07.2018 Usługi Transportowo- Spedycyjne HJS Trans Biedka Hubert ul. Traugutta 1a, 07-415 Olszewo- Borki transport materiałów usługodawca
20.07.2018 transport materiałów
18 05.07.2018 Małgorzata Walczak ProCEDIS ul. Klaudyna 32/99, 01-684 Warszawa konsultacje - ochrona środowiska usługodawca
19 22.06.2018 Michalski Ireneusz IRTRANS ul. Marchlewskiego 1A, 13-100 Nidzica transport materiałów usługodawca
29.07.2019 transport materiałów
14.08.2019 transport materiałów
20 22.06.2018 HANTOL SERWIS ROBERT BABICZ Dreglin 40, 06-450 Glinojeck transport materiałów usługodawca
05.06.2019 transport materiałów
05.06.2019 transport materiałów
28.06.2019 transport materiałów
02.07.2019 transport materiałów
03.07.2019 transport materiałów
14.08.2019 transport materiałów
26.09.2019 obsługa bufetu
21 20.07.2018 Towarzystwo Transportowo Handlowe Wierzba Zbigniew ul. Piaskowa 11, 05-091 Ząbki transport materiałów usługodawca
22 20.07.2018 Usługi Transportowe Jan Jezierski ul. Ciechanowska 25, 06-300 Przasnysz transport materiałów usługodawca
23 20.07.2018 Firma "Gabi"  Małgorzata Jezierska ul. Ciechanowska 25, 06-300 Przasnysz transport materiałów usługodawca
24 27.07.2018 South Stream S.A. ul. Piaseczyńska 16, Kotorydz 05-555 Tarczyn zlecenie otwarte na wywóz ścieków usługodawca
11.09.20192019-09-11 rozładunek i ttransport samochodowy  usługodawca
29.10.2019 rozładunek i ttransport samochodowy  usługodawca
10.02.2020 aneks do umowy
11.09.2019 zakres rozładunku i transportu samochodowego  usługodawca
25 01.08.2018 Marek Wyrwas "Elektroinstalatorstwo- wykończenia wnętrz"  Czarnożyły 85, 98-310 Czernożyły wykonanie inwentaryzacji fotograficznej pasa drogowego S7 usługodawca
26 10.08.2018 Aqua Soil Mariusz Wnuk ul. Sosnowiecka 94, 42-530 Dąbrowa Górnicza wykonanie wierceń i rozpoznanie geotechniczne usługodawca
24.08.2018 aneks nr 1- termin płatności
27 27.08.2018 "GEOSTAR" K. Miziołek, D. Sadowska, A. Sęk-Miziołek s.c. ul. Mieszka Pierwszego 27, 25-624 Kielce wykonanie mapy sytuacyjno-wysokościowej  dalszy usługodawca
28 09.11.2018 "TADPOL" Tadeusz Cichocki ul. Wyzwolenia 52,06-445 Strzegowo najem nieruchomości usługodawca
21.12.2018 Aneks nr 1- zmiana pragraf 3 ust 4 Umowy- termin 30 dni od daty doręczenia faktury 
29 16.11.2018 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "DIKAR" Dariusz Kruszyński ul. Bursztynowa 1, 84-352 Wicko usługa rozpoznania sapereskiego  usługodawca
30 07.12.2018 V2B POLAND Maciej Krajewski ul. Gen. Józefa Sowińskiego 21,  40-106 Katowice fotogragiczna inwentaryzacja dróg usługodawca
31 07.12.2018 M. Speed Poland Maciej Stępniewski ul. Przy Agorze 10/53, 01-960 Warszawa fotogragiczna inwentaryzacja dróg usługodawca
11.01.2019 Aneks nr 1- prowadzenie poprawnej nazwy kontraktu
32 11.01.2019 Instal- Klima ul. Mazowiecka 24, 06-425 Karniewo dostawa i montaż klimatyzacji usługodawca
33 11.01.2019 GROSPOL Jędruch, Spółka Jawna ul. I Brygady 1, 05-091 Ząbki dostawa krzeseł usługodawca
34 21.01.2019 Konsorcjum Lastrade Sp. z o.o. (Lider), Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane "Scan-Road" ( partner) ul. Szczecińska 15, 82-300 ElbLąg usniecie drzew i krzwów usługodawca
35 19.09.2019 Lastrade Sp. z o.o. ul. Szczecińska 15, 82-300 ElbLąg usunięcie drzew i krzewów usługodawca
36 30.01.2019 Urząd Miasta i Gminy Glinojeck ul. Płocka 12, 06-450 Glinojeck gospodarowanie odpadami komunalnymi usługodawca
37 15.02.2019 "Bałdyga" Jerzy Bałdyga ul. Lipowa 9, 09-100 Płońsk wycinak drzew i krzwów do lat 20 oraz ich uprzątnięcie usługodawca
38 19.03.2019 PKP Cargo SA ul. Gójecka 6, 02-021 Warszawa przewóz towarów koleją  Usługodawca
13.06.2019 przewóz towarów koleją 
13.06.2019 przewóz towarów koleją - umowa rozliczeniowa
13.06.2019 przewóz towarów koleją- aneks nr 1 do umowy rozliczeniowej
13.06.2019 przewóz towarów koleją - aneks nr 2 do umowy rozliczeniowej
13.06.2019 przewóz towarów koleją- aneks nr 3 do umowy rozliczeniowej
39 20.03.2019 TPA Sp. z o.o. ul. Parzniewska 8, 05-800 Pruszków świadczenie usługi laboratoryjnem  usługodawca
17.05.2019 wykonanie projektu konstrukcji dróg zbiorczych 
05.07.2019 umow ramowa
13.08.2019 aneks do wykonanie projektu konstrukcji dróg zbiorczych 
17.09.2019   zlecenie  zastępujące umowę ramową z dnia 13.03.2019  
40 22.03.2019 Mariusz Wiśniewski Dłużniewo 29, 09-130 Boboszewo Najem działki  usługodawca
41 29.03.2019 p. Stanisław Staniszewski i Urszula Agata Staniszewska ul. Sarbiewo 25, 09-130 Bobaszewo najem działki usługodawca
29.05.2019 najem nieruchomości
42 11.04.2019 P.H.U.M&M Ewa Mikucka ul. Łąkowa 1, 09-200 Sierpc zabeirpieczenie DK7 podczas wyciki drzew  usługodawca
43 11.04.2019 Geoekspress Olsztynek Sp. z o.o. ul. Szkolna 16/37, 11-015 Olsztynek  obsługa geodezyjna usługodawca
44 09.05.2019 PAWLAK Ewa Pawlak Raków 49, 09-541 Pacyna roboty odhumusowanie i utwardzenie gruzem betonowym zaplecza budowy usługodawca
02.07.2019 aneks nr 1 terminy płatności 
45 14.05.2019 Geohor Sp. z o.o. ul. Odrzańska 6/52, 30-408 Kraków obsługa geodezyjna usługodawca
18.11.2019
46 30.05.2019 TM VIA Sp. z o.o. Balicka 100, 30-950 Kraków wprowadzenie i utrzymanie tymczasowej organizacji ruchu usługodawca
47 14.06.2019 P&F Piotr Forma ul. Ks.Bp. Wincentego Tymienieckiego 16ab/1, 90-365 Łódź usługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy  usługodawca
48 19.06.2019 SAT Sp. z o.o. ul. Opolska 9, 55-200 Oława wykonanie warstwy ulepszonego podłoża spoiwem , zaplecze budwy w Dłużniewie usługodawca
49 11.07.2019 FHU Grzegorz Kopka  ul. Żwirowa 2c, 13-100 Nodzica usługi transportowe  usługodawca
14.08.2019 usługi transportowe 
50 16.07.2019 Eco Traffic Sp. z o.o. ul. Ostrobramska 101, lok 233, 04-041 Warszawa projekt organiacji ruchu dalszy usługodawca
14.08.2019
51 08.08.2019 "ELDEW" Marcin Dziopa Fryderyka Leyka 18, 12-100 Szczytno wykonanie przyłącza eneretycznego do zaplecza budowy w Dłużniewie oraz usługa konserwatora urządzeń elektrycznych usługodawca
52 14.08.2019 KO-ECO Andrzej Kozaczyk Aleja Lipowa 36, 64-920 Piła nadzór środowiskowy usługodawca
53 25.09.2019 Robert Babicz, Jan i Grażyna Babicz ul. Fiołkowa 41, 09-100 Płońsk, Śródborze 33,09-130 Boboszewo najem działki  usługodawca
54 27.09.2019 Beton Systen Sp. z o.o. ul. Pożaryn 54AB, 64-330Opalenica mieszanie kruszywa stabilizowanego cementem  usługodawca
55 16.10.2019 Usługi Sprzętem Budowlanym Chrzanowski Kamil ul. Łączna 4, Mogowo, 05-191 Nasielsk usługi transportowe  usługodawca
56 21.10.2019 Usługi Transportowe Waldemar Tośka ul. Kościuszki 130 06-100 Pułtusk usługi transportowe  usługodawca
57 21.10.2019 F. H.U. M-C TRANS Maciejewski Cezary  ul. Hłaski 5 06-400 Ciechanów usługi transportowe  usługodawca
58 22.10.2019 TG ALARM SYSTEM Sp. z o.o. ul. Głogowska 260 60-104 Poznań ochrona obiektów i mienia usługodawca
59 22.10.2019 Usługi Budowlane Włodarczyk Stanisław Grabówiec 87B 06-100 Pułtusk usługi transportowe  usługodawca
60 22.10.2019 KĘP-BUD Paweł Kępski Waszulki 13 13-100 Nidzica usługi transportowe  usługodawca
61 22.10.2019 "OL-TRANS" S.C. Krzysztof Reliszka, Mirosław Reliszka Gutów Duży 11 97-306 Grabica usługi transportowe  usługodawca
62 22.10.2019 GRUPA 7 DYSTRYBUCJA - CEZARY WÓJCIK I WSPÓLNICY SP. JAWNA Stróżewko 2/1 09-410 Płock usługi transportowe  usługodawca
63 22.10.2019 PPHU-SYL-POL SŁAWOMIR RATYŃSKI  KŁOPOCZYN 37 96-208 Lubania usługi transportowe  usługodawca
64 22.10.2019 Usługi Transportowe Piotr Mikulski  Zmijewo-Gaje 16 06-560 Konopki usługi transportowe  usługodawca
65 22.10.2019 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe K. i P. TRANS KRZYSZTOF PIETRZYK ul. Grabowa 5 26-300 Opoczno usługi transportowe  usługodawca
66 22.10.2019 Mroczkowski Wiesław - Przedsiębiorstwo wielobranżowe - usługi transportowe, handel Lubanie 145A Lubanie 145A 87-732 Lubanie usługi transportowe  usługodawca
67 25.10.2019 TECHNOCAR ROBERT GRZYBOWSKI ul. Ogrodowa 52/54 00-876 Warszawa usługi transportowe  usługodawca
68 24.10.2019 STAWBUD Sp. z o.o. ul. Szwedzkiej 3 09-140 Raciąż usługi mieszania betonu i transportu oraz dostawa piasku usługodawca
69 30.10.2019 KM-TRANS Usługi Transportowe, Kupno-Sprzedaż Kamil Możdżonek ul. Warszawska 36 08-420 Miastków Kościelny usługi transportowe  usługodawca
70 08.11.2019 MAREK SŁAWOMIR ŁUKASZUK Usługi Transportowe MAREK ŁUKASZUK ul. Sułkowskiego 39A 05-820 Piastów usługi transportowe  usługodawca
71 08.11.2019 Andrzej Sadecki "AWBUD" Mała Wieś 22 09-140 Raciąż usługi transportowe  usługodawca
72 13.11.2019 Frezdrog Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł Spółka Jawna Gutkowo 54E 11-041 Olsztyn frezowanie podłoża oraz warstw nasypu metodą in situ usługodawca
73 08.11.2019 Przedsiębiorstwo "MIK" Roboty ziemne i drogowe Sp. z o.o. Kossobudy 7 09-140 Raciąż bieżące utrzymanie dróg usługodawca
16.12.2019 wymiana uszkodzonej stałej organizacji ruchu usługodawca
74 22.11.2019 Firma Handlowo - Usługowa Warmia - Invest Joanna Chojecka ul. Kopernika 14 14-400 Pasłęk  usługi transportowe  usługodawca
75 25.11.2019 "TRANS-BUD" Łukasz Izydorczyk  Piątki 73 13-100 Nidzica usługi transportowe  usługodawca
76 28.11.2019 Modzelewski Piotr Monter-Pol  ul. Wincentego Witosa 64 06-400 Ciechanów kompleksowe wykonanie tymczasowych przyłączy elektroenergetycznych zapleczy budowy obiektów mostowych usługodawca
77 22.01.2020 POMBET Dariusz Strębski Moszna-Wieś 17a 05-840 Brwinów usługa pompowania betonu usługodawca
78 10.03.2020 TRANS-AM MACIEJ ANTKOWIAK, MAŁGORZATA ANTKOWIAK SPÓŁKA JAWNA ul. Gnieźnieńska 26-28 62-006 Kobylnica wytworzenie mieszanek betonowych usługodawca
/ ZAMAWIAJĄCY
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
www.gddkia.gov.pl
Strabag
/ WYKONAWCA
Konsorcjum firm:
STRABAG Sp. z o.o. (Lider)
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Partner)
www.strabag.pl
/ INŻYNIER KONTRAKTU
ZBM Inwestor Zastępczy S.A.
www.zbm.com.pl
Transprojekt
/ PROJEKTANT
Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów „Transprojekt” Sp. z o.o.
www.transwar.com
Script logo